Volné pracovní místo  Sociální pracovník

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 34 900–45 370 Kč / měsíc

1. kontakt telefonicky v pracovní dny na č. použijte odpovědní formulář , e-mailem. Životopis se stručným motivačním dopisem zašlete na adresu: použijte odpovědní formulář

Do našeho týmu hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici vedoucího střediska/sociální pracovnice Ostrava.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za rozvoj sociálních služeb dle strategie a vizí zaměstnavatele v dané lokalitě
  • zajištění efektivního fungování střediska po stránce personální, provozní a ekonomické
  • vedení týmu zaměstnanců střediska
  • mapování potřebnosti služeb v daném regionu a spolupráce s ostatními subjekty
  • zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb
  • zodpovědnost za sociální agendu související s realizací sociálních služeb
  • práce v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006 Sb.

Požadujeme:
  • empatii a respekt, časovou flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem
  • odolnost vůči stresu
  • schopnost práce v týmu
  • bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • zkušenosti s vedením týmu
  • praxe v sociálních službách podmínkou
  • znalost zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006 Sb. podmínkou
  • velmi dobrá znalost Microsoft Office
  • řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič, výhodou vlastní auto
  • kvalifikace pro výkon práce sociálního pracovníka, dle požadavků § 110 zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborech, které jsou akreditovány pro výkon práce sociálního pracovníka

Nabízíme:
  • pracovní poměr v zavedené organizaci s dlouholetou tradicí
  • příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
  • smysluplnou práci
  • metodické vedení
  • osobní ohodnocení / odměny
  • další benefity

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, sick days, další vzdělávání, příspěvek na kartu Multisport

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - 1 týden nad rámec zákona
  • Zvláštní prémie - Osobní ohodnocení / odměny
  • Jiné výhody - Sick days, další vzdělávání, příspěvek na kartu Multisport, další benefity

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2027

Máte zájem o nabídku Sociální pracovník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Julie Minaříková DiS. z VAŠE sociální služby s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Sociální pracovník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.