Volné pracovní místo Sociální pracovník

14.6.2016
Centrum sociálních služeb Domažlice, příspěvková organizace
Místo pracoviště
25, Černovice, 345 62, Černovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Jedná se o zástup za RD a MD.
Požadavky: vzdělání VOŠ, Bc. nebo magisterské sociálního směru, praxe v oboru se seniory min 1 rok, schopnost dobré komunikace, vysoká flexibilita a spolehlivost, ochota dále se vzdělávat, uživatelská znalost MS Office, trestní bezúhonnost,
Výhodou: ŘP sk. B, znalost standardu kvality sociálních služeb, znalost zákona o sociálních službách.

Přihlášky zasílejte nebo doručte na adresu Baldovská 583, Domažlice
Součástí písemné přihlášky je ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestu ne starší 3 měsíce, strukturovaný životopis včetně telefonního nebo emailového spojení, motivační dopis v rozsahu A4, souhlas s provedením psychologických testů a souhlas s nakládáním s osobními údaji uchazeče.
Nástup ihned

Podobné nabídky práce

Pracovník/ce v sociálních službách
Osvědčení pracovníka v sociálních službách (není podmínkou), zaměstnavatel může vyžadovat trestní bezúhonnost.
týden
PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Stručná charakteristika náplně práce: sociální práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením, s cílovou skupinou děti s mentálním a kombinovaným postižením ve věku 1 - 15 let, administrativa souv ...
UCHO, z.s. Masarykova 11, Kdyně Zkrácený úvazek, Brigády
aktivní
Sociální pracovník/ce (speciální pedagog, pedagožka)
Detailnější popis pozice: spolupráce s dospělými i dětskými klienty, poskytování individuálních i skupinových konzultací, terénní i ambulantní výkon práce v rámci poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Praco ...
Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy Zahradní 542, Domažlice Plný úvazek
aktivní
pracovník/pracovnice v sociální službě
Zájemce (zájemkyně) si do 18měsíců od nástupu do zaměstnání může absolvovat kurz pro pracovníky v sociální službě. Nabízíme: měsíční osobní ohodnocení, možno i na DPP.
"Vital life" 139, Trhanov Plný úvazek