Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Plný úvazek
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 15 170 Kč / měsíc

Hlavní náplň činnosti: přijímání žádostí agendy hmotné nouze, poradenská činnost, zajišťování vedení dokumentace žadatelů, ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení, přímý kontakt s žadateli o dávky hmotné nouze, provádění sociálního šetření

Kvalifikační a další požadavky: ukončené minimálně VOŠ sociálního směru podle z.108/2006 Sb., znalost MS Office (World, Excel), praxe v oblasti státní správy výhodou, ŘP "B" výhodou, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost, samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita, spolehlivost, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky: platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. plat. třídě, po zkušebnídobě možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci, pružná pracovní doba - plný úvazek, předpokládaný nástup - listopad 2016, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 14.10.2016 včetně na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo písemně na adresu: Úřad práce České republiky, Ing. Petr Ulrych, Kontaktní pracoviště Klatovy, Voříškova 825/III, Klatovy, 33901
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016