Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Klatovy
Zveřejnil:
Úřad práce Klatovy
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Klatovy

Volné pracovní místo SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

7.10.2016
Úřad práce České republiky
Místo pracoviště
Voříškova 825, Klatovy III, 339 01, Klatovy
Pracovní poměr
Plný úvazek, Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Pružná pracovní doba

Hlavní náplň činnosti: přijímání žádostí agendy hmotné nouze, poradenská činnost, zajišťování vedení dokumentace žadatelů, ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení, přímý kontakt s žadateli o dávky hmotné nouze, provádění sociálního šetření

Kvalifikační a další požadavky: ukončené minimálně VOŠ sociálního směru podle z.108/2006 Sb., znalost MS Office (World, Excel), praxe v oblasti státní správy výhodou, ŘP „B“ výhodou, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost, samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita, spolehlivost, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky: platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. plat. třídě, po zkušebnídobě možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci, pružná pracovní doba – plný úvazek, předpokládaný nástup – listopad 2016, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 14.10.2016 včetně na emailovou adresu: poslat email nebo písemně na adresu: Úřad práce České republiky, Ing. Petr Ulrych, Kontaktní pracoviště Klatovy, Voříškova 825/III, Klatovy, 33901
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.