Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Bruntál
Zveřejnil:
Úřad práce Bruntál
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Bruntál

Volné pracovní místo Sociální pracovník

15.10.2016
Domov pro seniory Osoblaha, příspěvková organizace
Místo pracoviště
Klášterní 34, Osoblaha, 793 99, Osoblaha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce : Osoblaha, Klášterní 34

Pracovní náplň: Základní soc. poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči, řešení sociálně právních a sociálně zdravotních problémů uživatelů v souladu se zákonem
č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, vedení evidence žádostí, uzavírání smluv s uživateli soc. služby, jednání se správními orgány a dalšími organizacemi v zájmu uživatelů, výpočet a provádění úhrad uživatelů a s tím spojená agenda, znalost standardů kvality, plnění dalších úkolů vyplývajících z činnosti soc. pracovníka.

Požadavky:
" dosažené vzdělání – VŠ nebo VOŠ v souladu s §110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, praxe výhodou
" trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
" empatie, flexibilita, dobré komunikativní schopnosti
" řidičské oprávnění sk. B
" znalost práce na PC

Přihlášku předložte v písemné formě s tímto obsahem:

  1. Jméno, příjmení a titul
  2. Datum a místo narození
  3. Místo trvalého pobytu
  4. Telefon, e-mail
  5. Strukturovaný životopis
  6. Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  7. Ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Na obálce bude uvedeno:
" Adresa odesílatele
" Výběrové řízení ,,sociální pracovník/ce" – NEOTVÍRAT
" Adresa Domova pro seniory Osoblaha p. o.

Přihlášky do výběrového řízení doručte poštou nebo osobně do Domova pro seniory Osoblaha p. o., Klášterní 34, 793 99 Osoblaha, a to nejpozději do 4.11.2016 do 12,00 hodin k rukám ředitele domova.

Účastníci budou o průběhu výběrového řízení vyrozuměni telefonicky.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo výběrové řízení zrušit. Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost ubytování.
Z : 14.10.2016