Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 8 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Úvazek: 0,5 (v době od 8:00 do 16:00 hod.)
Hrubá mzda: 8.000,-Kč, po 3 měsících navýšení na 8.750,- Kč
Pracoviště: Písek
Pracovní poměr: od 15. 3. 2017

Požadujeme: splnění odborné způsobilosti dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalost práce na PC (Word, Excel), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť se dále vzdělávat, zkušenosti z práce v sociálních službách vítána

Náplň práce: individuální práce s uživateli služby (OZP) dle standardů kvality, hledání práce s uživateli, případně zácvik uživatele přímo na pracovišti, udržování a zvyšování dovedností klientů v dalších oblastech života (např. vedení domácnosti), vedení skupinových aktivit atd.

Životopis a motivační dopis doručit písemně do 28. 2. 2017 na adresu: MESADA, z. s., Velké náměstí 119/13, 397 01 Písek nebo elektronicky na použijte odpovědní formulář O zařazení do výběrového řízení Vás budeme telefonicky informovat.

Výběrové řízení pro vybrané uchazeče: od 1. 3. 2017, na adrese: MESADA, z. s., Velké náměstí 119/13, 397 01 Písek, test + pohovor.

Kontaktní osoba, telefon: Ing. Anna Kohoutová použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.3.2017