Volné pracovní místo SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE PRO PROGRAM SLUŽBY PĚSTOUNŮM V TŘINCI

23.7.2016
Bunkr, o. p. s.
Místo pracoviště
Jablunkovská 110, Lyžbice, 739 61, Třinec
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., O sociálních službách
  • minimální věk 23 let, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • doložitelnou praxi v oboru sociální práce min. 1 rok (velkou výhodou je praxe s rodinami)
  • energickou, komunikativní, aktivní osobnost
  • ochotu cestovat a pracovat v terénu, ŘP skupiny B
  • psychickou odolnost, sebereflexi, aktivní přístup a znalost vlastních hranic
  • schopnost vykonávat sociální práci, orientaci v legislativě
  • schopnost „být v kontaktu“ s klienty a otevřené komunikace
  • obecné předpoklady: dobrý mluvený i psaný projev, dobrou uživatelskou znalost PC (Word, Excel),
  • časovou flexibilitu (práce často v odpoledních hodinách), schopnost samostatné práce i práce v týmu

Nabízíme:

  • pracovní poměr na úvazek 0, 8 s nástupem v září 2016, na dobu určitou
  • mzdu 13 500 – 14 200 Kč (dle vzdělání a praxe)
  • týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu
  • profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi)
  • práci v neformálním prostředí s přátelskou atmosférou, otevřenou komunikaci
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje a dalšího vzdělávání v oboru

Pracovní náplň:
Poskytujeme služby náhradním rodinám – pěstounům i přijatým dětem. Sociální pracovník zodpovídá za kvalitu služby (standardy), vede dokumentaci a administrativu odborné činnosti pověřené osoby, komunikuje s institucemi, spolupracuje s OSPOD. Doprovází jako klíčový pracovník náhradní rodiny, zajišťuje sociální poradenství. Spolupracuje na přípravě vzdělávacích a odlehčovacích služeb pro osoby pečující.

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a vyplněného dotazníku (ke stažení na poslat email Oba dokumenty zašlete elektronicky nejpozději do 25. 7. 2016 do 9h, na email poslat email (do předmětu uveďte „Výběrové řízení“).
Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni
k osobnímu pohovoru (2. kolo), který proběhne dne 28. 7. 2016 v Třinci. Vyhrazujeme si právo neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Kontaktní osoba: Renáta Turoňová, Mgr., telefon: poslat email Informace o organizaci a její činnosti naleznete na  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC