Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE v Nízkoprahovém denním centru pro lidi bez domova

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
Odborné zajištění základních činností služby, podpora klientů, individuální plánování.
Požadavky:
  • dokončené vysokoškolské vzdělání odpovídající zákonu o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
  • spolehlivost
  • sociální cítění
  • občanská bezúhonnost
  • ztotožnění se s posláním organizace
Další informace:
  • zaměstnání na plný úvazek
  • perspektivní zaměstnání
  • práci v příjemném prostředí a v malém kolektivu
  • zázemí velké celostátní organizace
  • možnost prodloužení pracovní smlouvy
  • dovolená navíc
  • mzda 20 000 Kč hrubého měsíčně
  • Nástup: 1. 12. 2016
Kontaktní údaje:
Strukturovaný životopis a přihlášku do výběrového řízení zasílejte na adresu NADĚJE, Valdštejnská 259, Liberec nebo e-mailem na použijte odpovědní formulář do 31.10.2016.
Více informací o NADĚJI naleznete na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016