Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 17 570 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
vzdělání sociálního pracovníka dle kritérií zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, dobrou znalost práce s programy Excell, Word; dobré komunikační schopnosti, trestní rejstřík bez záznamu, praxi v práci s dětmi a mládeží - výhoda.

Náplň práce:
příprava a realizace aktivit v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež, práce na vnitřních směrnicích a implementaci standardů kvality, individuální plánování s uživateli služby.

Nabízíme:
pracovní dobu 8:30 - 17:00hod., stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou

Zájemci se mohou hlásit:
písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do
7. srpna 2016 včetně, a to pouze emailem na adresu: použijte odpovědní formulář Do předmětu zprávy uvést "výběrové řízení".

Pozn.: Vybraní uchazeči/uchazečky budou pozváni do 2. kola výběrového řízení, které se bude konat mezi 10. - 12. srpnem 2016.

Místo výkonu práce: Armáda spásy ČR, 9. května č.p. 2481/107, 750 02 Přerov 2

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017