Volné pracovní místo  sociální pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 12 840 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: znalost zákona o sociálních službách a zákonů souvisejících. Znalost vést základní sociální agendu, dokumentaci a znalost právní agendy
  • Požadavky : vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, právo nebo speciální pedagogiku, podle zákona č. 108/2006 Zákon o sociálních službách. Práce na PC, bezúhonnost, profesionální vystupování. Nástupní mzda dle praxe
  • Výhody: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář do 5.8.20016. Uchazeči, kteří budou splňovat požadavky pro tuto pracovní pozici budu pozváni k výběrovému řízení, které se bude konat na Domově pro seniory U Moravy.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.7.2016 do 30.6.2017