Volné pracovní místo  Sociální pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 16 400 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt: telefonicky, emailem

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Vzájemné soužití o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: sociální pracovník NZDM
Jde o pracovní poměr na plný úvazek, na dobu určitou se zkušební dobou

Předpokládaný nástup: březen 2017

Náplň práce (základní)
ambulantní forma sociální práce s dětmi a mládeží 6 - 26 let především ze sociálně vyloučených lokalit
sociální poradenství
individuální plánování v rámci NZDM
vedení spisové dokumentace vztahující se k práci s klienty
další administrativní činnosti související s danou sociální službou
spolupráce s návaznými službami a institucemi

Požadujeme
odborné vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
kladný vztah k (romským) dětem, empatii, trpělivost, odpovědnost
trestní bezúhonnost (doklad bude požadován až v případě nástupu do zaměstnání)
schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu, kreativitu
zdravotní způsobilost (vydá praktický lékař - bude požadováno až v případě nástupu do zaměstnání)
flexibilitu, ochotu pracovat i v odpoledních hodinách

Uvítáme
Zkušenosti s prací s danou cílovou skupinou, znalost problematiky standardů kvality sociální práce, dovednosti (sportovní, výtvarné, hudební), které je možno využít při práci v NZDM, řidičské oprávnění
Nabízíme
dynamickou a kreativní práci v česko-romském pracovním týmu
příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu
prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů
zázemí organizace s dlouholetou praxí
25 dní dovolené v roce

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (co očekáváte od dané pracovní pozice, co můžete sám/a nabídnout, jaké jsou vaše dosavadní pracovní zkušenosti, vaše zkušenosti s prací s danou cílovou skupinou…) nejpozději do 24.2.2017 (termín pro doručení), a to poštou nebo prostřednictvím e-mailu: (do předmětu emailu prosím napište výběrové řízení). Uveďte i váš e-mail a telefonní číslo.

Vybraní uchazeči budou telefonicky nebo e-mailem vyzváni k účasti na výběrovém pohovoru. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení v případě, že nevybere vhodného kandidáta.
Odesláním životopisu a motivačního dopisu a příp. dalších podkladů uchazeč souhlasí s tím, aby Vzájemné soužití o.p.s., IČ 65497996, se sídlem Bieblova 404/8, 702 00, Ostrava, zpracovávalo osobní údaje v nich obsažené za účelem realizace tohoto výběrového řízení, a to po dobu maximálně 6 měsíců. Tento souhlas lze kdykoli písemně odvolat.

Benefity: Zázemí kvalitní organizace s dlouhodobými zkušenostmi v poskytování sociálních služeb.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017 do 1.3.2018