Volné pracovní místo  Sociální pracovník/pracovnice - metodik

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 21 500 Kč / měsíc

Diecézní charita Plzeň vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:
sociální pracovník - metodik

Nabízíme:
  • pracovní pozici v rámci projektu financovaného z OP Zaměstnanost
  • úvazek 1,0
  • pracovní poměr na dobu určitou: od 1.11.2016 do 31.8.2018 s termínem nástupu 1.11.2016
  • po zapracování možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
  • nástupní mzda 21500,-

Náplň práce:
  • metodické vedení sociálních služeb Diecézní charity Plzeň ( použijte odpovědní formulář a souvisejících činností v oblasti kvality sociálních služeb
  • poradenská a konzultační činnost pro předsedy odborných kolegií, vedoucí sociálních služeb, sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách
  • tvorba podkladových materiálů a stanovisek ke standardům sociálních služeb
  • metodická pomoc při zavádění novely zákona o sociálních službách do praxe
  • spolupráce s kolegiem sociálních metodiků na úrovni Charity České republiky,
  • absolvování cvičných auditů a skupinových metodických konzultací realizovaných v rámci projektu
  • evidence a předávání výstupů projektu, provedení počáteční a závěrečného mapování sociálních služeb v diecézi, účast na evaluaci projektu
  • spolupráce s garantem projektu a realizačním týmem projektu

Předpoklady:
  • vzdělání dle z. 108/2006 Sb., o sociálních službách - pozice sociální pracovník (min. VOŠ)
  • praxe v poskytování sociálních služeb min 5 let - výhodou pozice vedoucího služby
  • znalost legislativy - zákon o sociálních službách a související předpisy
  • zkušenost se zaváděním, revizí SQSS (výhodou zkušenost z více typů služeb)
  • zkušenosti z inspekcí kvality soc. služeb, s odstraňováním zjištěných pochybení v rámci nápravných opatření výhodou
  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • analytické myšlení, pečlivost při vedení dokumentace
  • morální bezúhonnost
  • dobrá znalost uživatelské práce na počítači
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost
  • odolnost vůči stresu, čistý trestní rejstřík
  • ŘP sk.B výhodou

Zájemci zašlou nejpozději do 31.7.2016 motivační dopis a strukturovaný životopis e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016