Volné pracovní místo  Sociální pracovník/pracovnice - pracovník/pracovnice v sociálních službách

Lokalita Pardubice
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice a obce Pardubického kraje.
Náplň práce:
Pracovník pro kontaktní práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz Centra terénních programů, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.

Požadujeme:
" Věk min. 21 let,
" vzdělání: VOŠ, VŠ - sociálního nebo zdravotnického zaměření, případně kurz pracovníka v sociálních službách (možno doplnit po nástupu)
" ŘP skupiny B
" orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách,
" znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet),
" schopnost komunikace a práce s lidmi,
" vyjasněný vztah k drogám.

Výhodou je:
Další vzdělání v oboru (sociální a zdravotní služby), doložená praxe v oboru, praktické dovednosti.

Nabízíme:
" Zázemí dobře profilované organizace v oboru,
" know-how profesionální sociální služby,
" stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce,
" možnost dalšího vzdělávání,
" týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením.
Místo je vhodné i pro absolventy a OZP.

První kontakt e-mailem.
Každý zájemce zašle:
" profesní životopis
" motivační dopis

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017