Volné pracovní místo  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY PRO RODINU S DĚTMI

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Stručná náplň práce:
"poskytování terénní formy registrované sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi,
"jednání se zájemci o službu, předávání informací o nabízených činnostech,
"příprava a vedení konzultací, jejich zápisy do elektronické databáze,
"uzavírání dohod se zájemci o službu,
"individuální plánování dle potřeb uživatelů služby,
"jednání v zájmu klienta s dalšími institucemi, zprávy vyžádané jinými organizacemi,
"intervize nebo supervize týkající se případu klienta

Prosíme zájemce o práci, aby:
  • Zaslali profesní životopis a motivační dopis na email:
použijte odpovědní formulář (Vaše nabídky zasílejte průběžně)

Požadujeme a očekáváme od Vás:
-- Vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání odpovídající zákonu 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění na pozici sociálního pracovníka.

Znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb
  • Trestní bezúhonnost.
  • Komunikační a organizační dovednosti.
  • Velkou samostatnost a zodpovědnost.
  • Řidičský průkaz (skupiny B) - aktivní řidič.

Podmínky pro vstup k ústní části výběrového řízení:
-Vzdělání odpovídající zákonu 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění na pozici sociálního pracovníka doložené profesním životopisem.
-Motivační dopis.
(O přijetí, nebo nepřijetí do druhého kola bude uchazeč informován emailem. Termín ústního pohovoru bude sdělen minimálně týden předem. Předpokládaný termín je první polovina června).

Co nabízíme
  • Smlouvu na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení.
  • Jistotu financování z projektu Krajského úřadu Libereckého kraje na 3 roky
  • Dovolenou v délce 25 dní
  • Samostatnou organizaci práce - pružnou pracovní dobu
  • Služební telefon
  • Supervizi

Nástup: 1. července 2016 nebo po dohodě

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 1.7.2017