Volné pracovní místo Sociální pracovník/pracovnice

17.8.2016
Centrum Anabell, z. s.
Místo pracoviště
Masarykova 506/37, Brno-město, 602 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Centrum Anabell, z. s., zabývající se systematickou pomocí a podporou osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým, přijme do svého týmu v pobočce Kontaktní centrum Anabell Brno novou kolegyni/nového kolegu.
Náplň práce:
. Samostatná práce s klienty v rámci sociální služby Odborné sociální poradenství (individuální práce s klientem v Poradně Anabell a v internetovém poradenství),
. depistážní činnost na internetu, včetně práce s klienty v prostředí internetu,
. spolupráce na metodikách pro práci s klienty,
. spolupráce při statistickém zpracování výstupů práce s klienty a při hodnocení efektivity vykonané práce.
Požadujeme:
. VŠ nebo VOŠ vzdělání dle podmínek zákona č. 108/2006 Sb.,
. poradenské dovednosti, empatii a vnímavost vůči potřebám klientů s poruchami příjmu potravy,
. výcvik v internetovém poradenství,
. odolnost vůči psychické zátěži a stresu,
. schopnost samostatné i týmové práce,
. trestní bezúhonnost, doloženou aktuálním výpisem z rejstříku trestů,
. zodpovědnost, profesionální vystupování a pečlivost,
Centrum Anabell, z. s. – pomoc a podpora lidem s poruchami příjmu potravy … a nejen jim!
. základní znalosti práce v prostředí internetu, znalost MS Office,
. zájem o další vzdělávání,
. praxe v sociálních službách výhodou,
. ukončený nebo minimálně zahájený psychoterapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme:
. Zajímavou a smysluplnou práci v jediné NNO v ČR, která poskytuje sociální služby specializované na problematiku poruch příjmu potravy,
. odborné vedení a supervizi,
. podporu v dalším vzdělávání a odborném růstu,
. nástupní plat 17 000,00 Kč/­1,0 úv.
Uzávěrka přihlášek: 22. srpna 2016
Nástup možný od 1. září 2016
Motivační dopis o rozsahu max. jedna A4 a profesní životopis zasílejte nejpozději do 22. srpna 2016 do 24:00 hod. na adresu:
Centrum Anabell, z. s., Masarykova 506/37, 602 00 Brno nebo na e-mail: poslat email
Výběrové řízení formou osobního pohovoru proběhne v týdnu od 29. 8. 2016, termín bude včas upřesněn.
Další informace na poslat email
Webové stránky organizace poslat emailposlat email