Volné pracovní místo  soudní zapisovatelka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 19 380–27 960 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky na uchazeče o práci:
Bezúhonnost (podmínku bezúhonnosti nesplňuje ten, kdo byl pravomocně odsouzen za trestný čin, pokud se na něj nehledí, jako by odsouzen nebyl).
Dovednosti: Dobrá znalost psaní na PC hmatovou technikou (deseti prsty), dobrá uživatelská znalost práce na PC, základní znalost MS Office Word.
Jazykové znalosti: Výborná znalost českého jazyka - pravopis, gramatika.
Popis pracovní pozice soudní zapisovatelky:
  • provádění administrativních úkonů souvisejících se zajišťováním přípravy a průběhu soudního řízení, vyhotovování rozhodnutí a administrativní vyřizování porozsudkové agendy podle pokynů soudců a referujících pracovníků;
  • vyřizování korespondence a administrativní agendy občanskoprávního oddělení podle obecných postupů a vnitřních kancelářskéch řádů;
  • provádění úkonů zapisovatele ve smyslu občanského soudního řádu a jednacího řádu;
  • zajišťování doručování písemností podlepodle pokynů soudců a referujících pracovníků (vč. doručování prostřednictvím informačního systému datových
schránek nebo hybridní poštou) ;
  • provádění žurnalizace spisů;
  • provádění lustrace v informačním systému datových schránek;
  • samostatná práce na personálním počítači v prostředí databázových souborů a systémů používaných u okresního soudu;
  • plnění další ústních i písemných příkazů nadřízeného pracovníka, udělených v souladu s druhem a povahou práce ujednané v pracovní smlouvě.

Výhody:
stravenky , 25 řádné dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na produkty spoření na stáří
Kontakt:

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - 5 dnů indispozičního volna,

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku soudní zapisovatelka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Křiváček, ředitel správy soudu z OKRESNÍ SOUD V PRACHATICÍCH

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku soudní zapisovatelka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.