Volné pracovní místo  Sourcing Consultant

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Brno, Nové sady 25, Titanium
Kontaktní osoba: Honsová Alžběta, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Společnost Randstad, druhý největší poskytovatel personálně-poradenských služeb na světě, hledá z důvodu rozšiřování svých aktivit do svého interního týmu kolegy/kolegyně na pozice Sourcing Consultant na pobočku v Brně.

Pracovní náplň:
  • vyhledávání a výběr vhodných kandidátů na obsazení pozice dle požadavků klienta
  • podpora kolegů
  • komunikace s kandidáty
  • administrativní činnost, práce s interní databází, inzerce
  • marketingové aktivity

Nabídka
  • různorodá a zajímavá práce
  • přátelský tým spolupracovníků
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci v dynamické rostoucí společnosti – možnost dalšího rozvoje

Profil ideálního kandidáta
  • pracovní zkušenosti v oblasti HR, administrativy, sourcingu
  • nadšení a motivace pro práci v oblasti HR
  • pozitivní, komunikativní a proaktivní osobnost
  • komunikativní znalost AJ

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2016 do 31.1.2017