Volné pracovní místo Specialista Dispečinku IT

28.6.2016
COM PLUS CZ a.s.
Špitálské náměstí 3517/1, Ústí nad Labem-centrum, 400 01, Ústí nad Lab…
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Náplň:
Řízení požadavků zákazníka dle standardizace ITIL
Úprava dat v databázích, uživatelských aplikacích, CMDB
Přidělování požadavků technikům
Koordinace řešení se zákazníky
Řešení požadavků v oblasti LCM
Účast na realizaci IT projektů dle standardů ITIL
Požadavky:
SŠ vzdělání, praxe v oboru ICT výhodou
Základní orientace v oblasti IT (HW)
Přesnost, zodpovědnost, spolehlivost,
Schopnost vnímání priorit v pracovní činnosti
Znalost AJ výhodou
Nabízíme:
Možnost osobního i profesního růstu
Výkon práce v moderním prostředí
Zajímavou a zodpovědnou práci pro velké zákazníky
Možnost zdokonalovat pracovní postupy pro ostatní kolegy
Fixní plat ve zkušební době a bonusový systém po zapracování
Práce na hlavní pracovní poměr v Ústí nad Labem
Nástup možný k 1.6.2016
Vvhodné i pro absolventy
Telefonicky si sjednat osobní schůzku