Zařazeno v oborech:
Věda a výzkum, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Pozice:
Ekolog
Lokalita:
Písek
Zveřejnil:
Úřad práce Písek
Může se Vám hodit:
Ekolog Písek

Volné pracovní místo SPECIALISTA EMS (EKOLOG)

23.7.2016
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Čížovská 456, Pražské Předměstí, 397 01, Písek
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • odpadový hospodář -způsobilost podle § 15 zákona č. 185/2001 Sb.
  • odborná způsobilost k nakládání s chemickými látkami a směsmi klasifikovanými jako vysoce toxické podle §44B zákona č. 258/2000 Sb.
  • minimální praxe v požadovaném oboru 3 roky
  • znalost české a evropské legislativy v oboru ochrany životního prostředí, chemických látek, obalů, odpadů apod.
  • znalost zákona IPPC, velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC, organizační schopnosti, schopnost komunikace, samostatnost při výkonu svěřených činností, důslednost, spolehlivost, minimálně pasivní znalost AJ

Výhodou:

  • ukončené VŠ vzdělání, obor Ekologie nebo Chemie a technologie ochrany životního prostředí
  • alternativní vzdělání – ÚSO technického nebo ekonomického zaměření + absolvované licenční studium ochrana životního prostředí
  • další absolvované odborné kurzy a profesní příprava v oboru ekologie a ochrany životního prostředí
  • zkušenost s požadavky zákona o IPPC

Rámcová náplň práce:

  • udržování a zlepšování enviromentálního systému řízení společnosti (EMS)
  • tvorba organizačních a řídících norem v oblasti ochrany životního prostředí
  • odborná výchova zaměstnanců firmy pověřených činností v oblasti ochrany životního prostředí
  • jednání a spolupráce s orgány státní správy a kontrolními orgány v řízené oblasti
  • spolupráce s obchodním úsekem společnosti při nabídkách
  • plány odpadového hospodářství
  • využívání SW aplikací pro vedení stanovených evidencí za právní subjekt
  • sledovat a naplňovat všechny zákonné požadavky zaměřené na životní prostředí a vliv společnosti na prostředí
  • zajistit (ve spolupráci s výrobním oddělením), že všechny zákonné požadavky budou ve společnosti realizovány
  • řízení procesu nakládání s odpody, chemikáliemi a ostatním nebezpečným materiálem
  • podporovat nepřetržitou implementaci a zlepšování systémy EMS dle ISO 14001 včetně udržování potřebné dokumentace
  • řídit proces ochrany životního prostředí (vytvářet podniková pravidla, kontrolovat jejich dodržování, kontrolovat enviromentální aspekty a zabránit možným nebezpečím) v souladu s požadavky zákonných předpisů a normy ISO 14001

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: poslat email