Volné pracovní místo  Specialista financování a pojištění vozů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
zajištění nabídek financování vozů, jejich prezentace a uzavření zvolené varianty
říprava možností pojištění, schválení a jejich uzavření
ypracování obchodní dokumentace - smluv, předávacích prokolů a fakturace
koordinace přihlášení/odhlášení vozů (kompletace dokumentů, komunikace s klientem i kolegy, ...)
vedení pojištění firemních vozů a firemní flotily
každodenní kontakt s klienty a smluvními partnery zpracování pošty a administrativní činnost
Požadujeme: min. SŠ s maturitou (ekonomické nebo finanční zaměření výhodou)
prokazatelná praxe na obdobné pozici min. 1 rok
anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni výhodou
zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
schopnost pracovat pod tlakem
Nabízíme:
motivující finanční ohodnocení
práci v příjemném kolektivu
práce v atraktivním prostředí - luxusní a sportovní vozy
Nástup:
březen 2016
Místo výkonu práce:
Freyova 980/10, Praha 9 - Vysočany (výborná dostupnost hromadnou dopravou / možnost parkování)
K CV připojte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2016