Volné pracovní místo  Specialista IT (m/ž)

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 60 000–90 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
okres Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: použijte odpovědní formulář ,
e-mail: použijte odpovědní formulář
nebo osobně

Náplň práce:
  • Dohlíží na provoz a údržbu systémů
  • Provádí dávkové zpracování dat
  • Analyzuje požadavky zákazníků na IT služby
  • Projednává požadavky zákazníků na IT služby
  • Provádí testování IT systémů/služeb u zákazníků
  • Provádí odstraňování chyb IT systémů/služeb
  • Udržuje technickou dokumentaci
  • Analyzuje provoz a údržbu systémů
  • Vypracovává popis vývoje, implementace a operování aplikace
  • Navrhuje provozní testy ICT infrastruktury
  • Provádí měření dostupnosti IT služby
  • Navrhuje plán obnovy a konfigurace IT
  • Provádí implementaci ICT infrastruktury
  • Stanovuje prvky ICT infrastruktury
  • koordinuje řešení požadavku na změnu IT služeb v rámci své působnosti
  • Vypracovává plány rozvoje aplikace
  • požadujeme minimálně bakalářské vzdělání
  • znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
  • zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány
  • Požadujeme Bc. vzdělání, praxi, znalost SAP, NJ nebo Aj - hovorová znalost

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku Specialista IT (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista IT (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.