Volné pracovní místo  SPECIALISTA MARKETINGU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Relax & sport resort Dolní Morava, Dolní Morava č.p. 46, 561 69 Králíky, po dohodě a zaškolení možnost práce z Brna, případně z vlastní kanceláře
Požadujeme
  • Dokonalá čeština včetně gramatiky, schopnost samostatného písemného projevu, polština výhodou
  • Zkušenosti s administrací webů, e-shopů
  • Zkušenosti se správou sociálních sítí
  • Znalost prostředí online marketingu
  • Kreativita a nápady
  • Výhodou znalost SEO pomocí tvorby textů s využitím klíčových slov, copywriting
Náplň práce
1. ADMINISTRACE WEBŮ: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář dle aktuálních požadavků i další weby
  • Aktualizace animačních programů dle potřeb animátorů, kalendář akcí, aktualizace kategorií a částí webu dle požadavků jednotlivých oddělení a zadání obchodního a marketingového oddělení na denní bázi, kontrola aktuálních informací na webu
  • Administrace jazykových mutací stránek, jednání s překladatelskými agenturami, zajištění překladů
  • Správa a vyhodnocování PPC a AdWords kampaní, remarketing dle potřeb obchodního oddělení
2. GOOGLE ANALYTICS
  • Tvorba reportů dle potřeb marketingového oddělení, sledování úspěšnosti kampaní
3. MAILCHIMP
  • Příprava podkladů pro direct mailing - texty, fotky, obchodní sdělení
  • Správa databází pro direct mailing
  • Komunikace se zákazníky prostřednictvím konverzace v programu (odhlášení ze zasílání apod.)
4. E-SHOP administrace
  • Administrace e-shopu, kontrola aktuálnosti produktů a cen, testování funkčnosti
  • Komunikace se zástupci firmy COMGATE - platební brána, vyřizování případných reklamací ve spolupráci s pokladní nebo infocentrem
  • Reporting prodejů a objednávek na e-shopu, spolupráce s vedoucím marketingu na rozvoji obchodních strategií e-shopu
5. TV OBRAZOVKY V HOTELU a OBRAZOVKY HOLIDAY INFO
  • Zodpovědnost za prezentaci aktuálních nabídek a fotografií na hotelovém kanálu a obrazovkách v resortu DM
6. SOCIÁLNÍ SÍTĚ
  • Psaní příspěvků na sociální sítě, plánování příspěvků
  • Odpovídání dotazů na denní bázi
  • Vytváření kampaní a sledování jejich úspěšnosti
  • Rozvoj platformy sociálních sítí - Instagram, Snapchat, rezervační moduly facebooku a další funkce
Nabízíme:
  • Práci na HPP
  • Perspektivní zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením s možností růstu
  • Vzdělávání a rozvoj, pracovní stáže v ČR i v zahraničí
  • Práci v ekonomicky stabilním sportovním středisku s dynamickým růstem
  • Práci v příjemném kolektivu a krásném prostředí horské přírody
  • Možnost podílet se na úspěšném projektu