Volné pracovní místo  Specialista obchodu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky na zaměstnance:
  • komunikativní člověk,
  • schopný bavit se lidsky a přátelsky se zákazníky,
  • odborně a sofistikovaně s obchodními partnery,
  • schopný bez obav zvednout telefon nebo zajít do banky,
  • organizačně zdatný,
  • s pevnou vůlí,
Náplň práce:
  • práce v CRM systému
  • produktové vzdělávání
  • konzultační činnost s klienty
  • obchodní jednání s bankami, investičními a dalšími finančními institucemi
  • příprava finančních plánů, modelací smluv a kritické vyhodnocování variant
  • příprava nabídek a prezentace před zákazníky
Zaměstnanecké výhody:
  • Kombinace home office + zázemí firmy v Rožnově pod Radhoštěm.
  • Možnost využívat při práci osobního asistenta.
  • Vaše seberealizace je pro nás důležitá. Můžete se zapojit do aktivit, jako jsou např. organizace vzdělávacích přednášek pro zaměstnance firem, psaní autorských článků na firemní blog nebo dobročinný projekt Radhošťská výzva.
  • Podporujeme Vás v dalším profesním růstu, např. certifikát EFA a EFP.
  • Měsíční finanční bonusy.
Čím můžete získat výhodu před ostatními:
  • ochotou věnovat do svého vzdělání hodně času
  • baví Vás finance a obchod v jakémkoliv směru
  • jste iniciativní
  • umíte dělat pro ostatní věci navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2017