Volné pracovní místo  SPECIALISTA PERSONALISTIKY A ZPRACOVÁNÍ MEZD

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vedení databáze uchazečů, komunikace s uchazeči
  • zajištění nástupů, převodů a výstupů zaměstnanců
  • vedení personální agendy a zpracování dat; personální reporting; vedení a údržba systému pracovních míst
  • komplexní zpracování mezd zaměstnanců
  • správa agendy ochranných pracovních pomůcek

Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně 3letá zkušenost v oblasti personalistiky a zpracování mezd; výhodou znalost automotive prostředí
  • výborná znalost Zákoníku práce a souvisejících právních předpisů v oblasti mzdové a personální; výhodou znalost legislativy v oblasti bezpečnosti práce a pracovně lékařských služeb
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, Powerpoint); výhodou znalost personálních SW Elanor Global a Helios
  • znalost AJ
  • samostatnost, zodpovědnost za svěřené oblasti, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování
  • výhodou znalost základů účetnictví

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
ověř. 31.8.2016

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016