Volné pracovní místo SPECIALISTA PERSONALISTIKY A ZPRACOVÁNÍ MEZD

1.9.2016
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Čížovská 456, Pražské Předměstí, 397 01, Písek
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • vedení databáze uchazečů, komunikace s uchazeči
  • zajištění nástupů, převodů a výstupů zaměstnanců
  • vedení personální agendy a zpracování dat; personální reporting; vedení a údržba systému pracovních míst
  • komplexní zpracování mezd zaměstnanců
  • správa agendy ochranných pracovních pomůcek

Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání

  • minimálně 3letá zkušenost v oblasti personalistiky a zpracování mezd; výhodou znalost automotive prostředí
  • výborná znalost Zákoníku práce a souvisejících právních předpisů v oblasti mzdové a personální; výhodou znalost legislativy v oblasti bezpečnosti práce a pracovně lékařských služeb
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, Powerpoint); výhodou znalost personálních SW Elanor Global a Helios
  • znalost AJ
  • samostatnost, zodpovědnost za svěřené oblasti, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování
  • výhodou znalost základů účetnictví

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: poslat email
ověř. 31.8. poslat email