Volné pracovní místo  specialista pro logistiku a nákup

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • minimálně úplné SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru s maturitou; ideálně VŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na podobné pozici
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office: Excel, Word, Outlook; znalost IS SAP výhodou)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita

Náplň práce:
  • monitoring a vyhodnocování stavu skladových zásob
  • nákup materiálu a zboží u zahraničních dodavatelů dle požadavků a obchodního plánu
  • organizace transportu objednávky od dodavatele do závodu
  • vedení a správa databáze dodavatelů, jejich podmínek a cen
  • další činnosti spojené s nákupem materiálu a zboží, jako např. návštěvy veletrhů, dodavatelů atd.
  • práce v interním IS SAP

Nabízíme:
  • samostatnou, systematickou a zodpovědnou práci v mezinárodní společnosti
  • mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, životní pojištění, jazykové kurzy, zdravotní volno)
  • nástup co nejdříve

Písemné nabídky spolu s životopisem v ČJ i AJ zasílejte na adresu:
KORES PRAHA, spol. s r.o.
Nivka 336, 378 53 Strmilov
e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.1.2015