Volné pracovní místo  SPECIALISTA/SPECIALISTKA MARKETINGU

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–32 000 Kč / měsíc

Chcete být u toho, když roste nezisková organizace, která pomáhá osobám a dětem se zdravotním znevýhodněním? Potěší Vás, pokud pomůžeš stovkám lidí najít práci a pomoc, která jim v těžké době přinese spokojenější a klidnější život? Nebojíte se zkoušet nové věci i za cenu toho, že se to napoprvé někdy nepovede? Zažít unikátní firemní kulturu, kde je poděkování, uvolněná atmosféra i pochvala za dobře odvedenou práci běžnou součástí? Tak jsi náš člověk! Potřebujeme někoho, kdo má zápal, chuť zkoušet nové věci a zároveň ví, co je to performance marketing a brand awareness.
Co vás čeká
  • Copywriting - tvorba článků a jejich propagace
  • Správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • Správa webových stránek
  • Zajištění další marketingové komunikace (tvorba grafických materiálů, brožur, prezentací a příprava firemních dokumentů a podkladů, dále tvorba fotek a úprava videí)
  • Příprava a pořádání interních i externích firemních akcí
  • Spolupráce s HR oddělení na propagaci volných pracovních míst, budování brandu a interní komunikaci
  • Sledování trendů v marketingové komunikaci včetně přinášení nových nápadů a návrhů v oblasti komunikace
  • Tvorba podcastů a mediálních plánů pro budování firemního brandu
  • Budete vytvářet celou digitální komunikaci od A do Z produktů v tvém portfoliu (vytváření kreativ, media buying na Meta Ads nebo Google Ads, vytváření landing pages a monetizace trafficu pomocí Affiliate offerů)
  • Nastavení, testování, optimalizace a správa výkonnostních online kampaní
  • Pravidelný market research a vytváření kreativních konceptů (marketing angles
  • Vyhodnocování dosažených výsledků a pravidelný reporting
  • Komunikace s kolegy a vedením firmy
  • Budete zodpovídat za P&L svého portfolia a tvým úkolem bude dosahování cílů KPI a předem vytyčeného ROI
  • Realizace retention strategie pro email a SMS marketing a mnoho dalšího :)
Koho hledáme?
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti marketingu PODMÍNKOU
  • Ukončené min. SŠ/VŠ vzdělání (marketingový obor VÝHODOU)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, kreativita, preciznost a schopnost generovat nové nápady
  • Zájem o práci v online marketingu, nadšení a ochotu se učit
  • Zkušenost s tvorbou grafiky
  • Zkušenost s copywritingem a tvorbou obsahu pro sociální sítě (Facebook, Instagram, Linkedin a jiné)
Zaměstnanecké výhody:
Možnost delšího neplaceného volna
Možnost si napracovat hodiny
Individuální rozvržení pracovní doby
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Sleva na firemní výrobky/služby
Hlásit se emailem nebo telefonicky od 8:30 do 13:30.

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.2.2024 do 31.7.2024