Volné pracovní místo  SPECIALISTA/-TKA CALL CENTRA

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 14 280–16 800 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SPECIALISTA/-TKA CALL CENTRA - pracoviště Jičín.
Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis na e-mail použijte odpovědní formulář Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 2 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům. Bližší informace na tel.: použijte odpovědní formulář - Kariéra VikiTEL.
použijte odpovědní formulář | použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
Vaší prací bude telefonická komunikace se zákazníky, servis a poradenství v televizním příjmu a satelitního vysílání, aktivní prezentování služeb a produktů, vyhledání nejvhodnějšího řešení, prodej a nastavení služeb. Dále práce s interním systémem, zadávání dat do systému, mailová komunikace a administrativa.

Požadujeme:
Výborné komunikační a prezentační dovednosti
Příjemný a kultivovaný hlas
Uživatelská znalost práce na PC
Obchodní zkušenosti výhodou
Optimistická a energická povaha
Zvládání stresových situací
Tah na branku a samostatnost

Nabízíme:
Stabilní a dlouhodobou práci na HPP
Přizpůsobivá pracovní doba
Možnost zkráceného úvazku, práce vhodná jak pro studenty, tak pro ženy na MD
Firemní benefity, Firemní neomezený tarif, Tesco poukázky, soutěže o hodnotné ceny
Moderní firemní zázemí, přátelský kolektiv
Vstupní školení + průběžná odborná školení zdarma Pravidelná a zaručená mzda plus prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017