Volné pracovní místo  Specialista v oblasti informačních a komunikačních technologií

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 41 000 Kč / měsíc

Dvě místa výkonu práce : Křižíkova č.p. 180/28 a Thámova 7, Praha 8, Karlín
Kontakt: AK N. Tyumentseva, 3. patro, č. dv. 302 , Václavské náměstí č.p. 846/1, Nové Město, 110 00 Praha , Čejková Hana Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář Út: 9 -14,00h + možnost sjednat jiný termín telefonicky
Náplň pracovní činnosti:
Projektování, testování, podpora technického zabezpečení,výzkumná činnost,
Požadavky:
Praxe Python min. 2 roky, znalost C/C++, algoritmů Machine leasing, Data mining,Praxe s OS Linux, POSIX sockets, základy protokolu TCP/UDP/IP, základy SSL, TLS, RabbitMG, OpenAMG, VŠ zaměření matematika
Znalost ruštiny na úrovni rodilý mluvčí, AJ na úrovni Intermediate

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Ruština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - Požadavky v poznámce

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2015 do 30.6.2016