Volné pracovní místo Specialista v oblasti logistiky

4.10.2016
O L P R A N spol. s r. o.
Místo pracoviště
Libušina 526/101, Chválkovice, 779 00, Olomouc
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • znalost práce s PC – Word, Excel,
  • ochota vzdělávat se a učit se novým věcem,
  • práce samostatně i v kolektivu.
  • komunikativní, spolehlivý, organizační a samostatný typ člověka

Náplň práce:

  • práce na logistickém oddělení, zadávání faktur, příjemky, výdejky,
  • práce v programu IS Helios,
  • evidence dokladů,
  • komunikace s obchodními řetězci
  • profesní zkušenosti na obdobné pozici výhodou (organizace skladu, tok materiálu, obalový management)

Nástup: dle dohody.
Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.