Volné pracovní místo  Specialista zásobování a nákupu s angličtinou

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: použijte odpovědní formulář - zaslat CV.

POPIS POZICE
zpracovává požadavky na nákup
prochází nabídky, připravuje srovnávací přehledy a objednací návrhy
připravuje, aktualizuje a nahrává data objednacích návrhů do systému pro validaci
provádí kontroly cen ve smlouvách a posuzuje jejich správnost
zpracovává dokumentace nutné pro strategické činnosti nákupu
rozvíjí, udržuje a aktualizuje evidenci smluv
vytváří reporty požadované vedoucím nákupu a nákupčím (Lead Buyers/ Buyers)
je kontaktní osobou pro požadavky koncových uživatelů, skladů, finančního oddělení
zřizuje a udržuje elektronickou databázi smluv

PROFIL KANDIDÁTA
VŠ vzdělání
min. 1 rok praxe na obdobné pozici – podmínkou
znalost AJ (min. úroveň B2) - podmínkou
znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
znalost SAP – výhodou
pečlivost, flexibilita, aktivní přístup k řešení úkolů, samostatnost

NABÍZÍME
smlouva na dobu určitou, aktuálně v rozsahu 6 měsíců s možnost prodloužení
mluvní vztah se řídí pravidly o agenturním zaměstnávání
přesun do stavu je možný, ale aktuálně ne plánovaný

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016