Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Hygienik
Lokalita:
Frýdek-Místek
Zveřejnil:
Úřad práce Frýdek-Místek
Může se Vám hodit:
Hygienik Frýdek-Místek

Volné pracovní místo SPECIALISTA ZDRAVÍ A DIETOLOGIE

27.5.2016
PURE BODY OST s.r.o.
Místo pracoviště
Hlavní třída 2326, Místek, 738 01, Frýdek-Místek
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

A poslat email /5/2016
úvazek 20 – 40 hod./týden
Pracovní náplň:

  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
  • prodej potrav. doplňků stravy
  • zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny

Požadujeme:

  • vzdělání min. SŠ VŠ vzdělání v oblasti výživy výhodou nebo certifikát v oblasti výživy (např.Nutris, NutriAcademy, Středisko vzdělávání s.r.o.), popř. jiné vzdělání se zaměřením na zdravotnictví,
  • znalost v oboru zdraví a dietologie výhodou (profesní vzdělávání zajištěno)
  • výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti,
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu, dynamickou osobnost příjemného vystupování, vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě, ochotu a schopnost učit se

Nabízíme

  • práci pro novou a dynamicky se rozvíjející se společnost
  • odpovídající ohodnocení ( bonusový systém na základě dosažených tržeb)
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • proškolení v systému mateřské společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • benefity – firemní akce, manažerský motivační program, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky, školení.

Úvazek plný nebo zkrácený, pružná pracovní doba dle domluvy.
kontakt – telefonicky, e-mailem – viz výše