Volné pracovní místo  Specialista/ka kontroly

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZMK

Místo výkonu práce: Lihovarská 40, Ostrava - Kunčičky

V případě zájmu se dostavte osobně na uvedenou adresu po předchozí tel. domluvě nebo pište na e-mail.

Požadujeme:
  • Vzdělání textilního směru
  • Zkušenost s textilní výrobou a kontrolou kvality
  • Komunikativní znalost AJ výhodou
  • Časová flexibilita (1 - 2 měsíční cesty do Asie)

Náplň práce:
  • Zajištění vstupní kontroly zboží dopravovaného do ostravského skladu
  • Kontrola průběhu výroby produktů Adler u samotných dodavatelů v Asii v rámci 1 - 2 měsíčních služebních cest (hrazené cestovní náklady, ubytování a diety)
  • Rozbor vad a vyhodnocení kvality kontrolovaného zboží s ohledem na technickou dokumentaci a interní klasifikaci vad

Nabízíme:
Stravenky, sick days.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.10.2017