Volné pracovní místo  Specialista/ka PR

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Riegrova č.p. 406/1, 779 00 Olomouc.

Náplň práce:
  • příprava PR materiálů organizace včetně textové úpravy
  • komunikace s médii a veřejností
  • účast na PR akcích organizace a jejich dokumentace
  • evidence a zajištění projektové publicity organizace
  • správa FB, příp. jiných sociálních sítí

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání a praxe min.5let v oboru
  • aktivní přístup k zadaným úkolům
  • orientace v médiích všeho druhu
  • zkušenost s propagací činnosti organizace
  • počítačová gramotnost, prezentační, komunikační a organizační dovednosti související s oblastí public relations, kreativita, pružnost, pečlivost, efektivita, systematičnost
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:
  • zázemí prosperující společnosti
  • zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí
  • místo výkonu práce je v centru Olomouce
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup co nejdříve, dle dohody
  • 25 dní dovolení
  • mzda 35.000,- Kč

První kontakt možný POUZE mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.11.2016