Volné pracovní místo  SPECIALISTA/KA SVĚTA ZDRAVÍ

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Místo výkonu práce: T. G. Masaryka č.p. 128, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
Náplň práce:
  • poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
  • prodej výživových doplňků
  • zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny
Požadujeme:
  • min. SŠ, VŠ vzdělání výhodou
  • znalost v oboru zdraví a dietologie (profesní vzdělávání s certifikací zajištěno)
  • výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti
  • zákaznicky orientovanou osobnost
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
  • dynamickou osobnost příjemného vystupování
  • vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě
  • ochotu a schopnost učit se
  • certifikát Nutri Academy, Nutris nebo nutriční terapeut, popř. praxe
Nabízíme:
  • práci pro novou a dynamicky se rozvíjející společnost na trhu
  • odpovídající ohodnocení (bonusový systém na základě dosažených tržeb)
  • vlastní asistentku
  • proškolení v systému od mateřské společnosti
  • velmi příjemné pracovní prostředí
Informace o pozici získáte na pracovišti: Ústí nad Orlicí, T.G.Masaryka 128
Dle domluvy úvazek plný nebo zkrácený, pracovní smlouva nebo dohoda o pracovní činnosti
Benefity: firemní akce, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení
Kontaktní osoba: Dostálek Zdeněk, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.10.2016