Volné pracovní místo  Specialista/specialistka marketingu

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč
Pracovní náplň:
-plánování a realizace marketingové strategie společnosti, včetně řízení propagace, inzerce, tvorby interních tiskovin a tiskových zpráv,
-úprava a práce s texty,
-pravidelné vyhodnocování a aktualizace marketingových aktivit společnosti,
-provádění marketingových analýz, vyhodnocování aktivit konkurence a proaktivní vyhledávání potenciálních možností rozvoje společnosti v oblasti marketingové komunikace,
-plánování a realizace marketingových a CRM kampaní,
-pravidelný reporting vedení společnosti.

Požadavky:
-vysokoškolské vzdělání v oboru marketingu, obchodu, nebo ekonomiky,
-předchozí praxe na podobné pozici minimálně 2 roky,
-vysoká úroveň komunikačních a prodejních dovedností a písemného projevu,
-samostatnost, cílevědomost, odpovědnost, flexibilita, kreativita,
-znalost práce s PC na vysoké uživatelské úrovni (PowerPoint PODMÍNKOU),
-znalost práce s grafickým programem Adobe InDesign PODMÍNKOU,
-znalost práce s programem Adobe Illustrator výhodou,
-znalost cizího jazyka výhodou (AJ, NJ, RJ).

Nabízíme:
-zajímavou práci u stabilní lázeňské a dynamické společnosti,
-motivující finanční ohodnocení,
-zaměstnanecké výhody,
-závodní stravování,
-možnost dalšího odborného vzdělávání.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2017