Volné pracovní místo Specialista/specialistka vzdělávání, rozvoje a dotačních projektů

12.7.2016
Synthesia, a.s.
Místo pracoviště
103, Semtín, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň
" Definice vzdělávacích a rozvojových potřeb zaměstnanců
" Tvorba a realizace plánů vzdělávání
" Organizace školení a zajištění interních vzdělávacích aktivit
" Vedení a správa vzdělávacích projektů financovaných z fondů EU, jejich vyúčtování
" Výběr dodavatelů, zajištění průběhu a hodnocení vzdělávacích aktivit
" Hodnocení efektivity vzdělávání
" Vytváření nových kurzů
" Spolupráce se vzdělávacími agenturami, institucemi a školami, případně ostatními externími dodavateli HR služeb
" Komunikace se zaměstnanci různých úrovní vedení
" Podpora při náborových kampaních
" Práce s HR informačním systémem
" Personální reporting
Požadujeme
" VŠ vzdělání, výhodou v oblasti ŘLZ, humanitního či ekonomického směru
" Výhodou praxe v oblasti vzdělávání ve výrobní společnosti (včetně legislativních školení)
" Výhodou praxe v oblasti dotačních projektů
" Velmi dobrá znalost práce na PC, především MS Office (Excel, Word, Power Point)
" Výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti, příjemné vystupování
" Samostatný a proaktivní přístup k plnění úkolů, smysl pro týmovou práci
" Spolehlivost, pečlivost, flexibilita a loajalita
" Angličtina na komunikativní úrovni
" ŘP skupiny B – aktivní řidič
Zaměstnanecké výhody:
" pestrou pracovní činnost
" mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
" zázemí stabilního koncernu AGROFERT, a. s.
" zaškolení na pracovišti
" dodatková dovolená, zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti, pitný režim
" atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, Unišek, nabídka zvýhodněných lázeňských pobytů a služeb, zvýhodněné volání)
" pracovnělékařská péče
" široké vzdělávací příležitosti
" pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.