Volné pracovní místo Specialista/tka pro veřejné zakázky

2.12.2016
SABANERO s.r.o.
Místo pracoviště
28. října 207/49, Moravská Ostrava, 1 2, Ostrava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Pružná pracovní doba

Mediální agentura SABANERO hledá specialistu pro veřejné zakázky. Reklama je správným krokem vpřed pro jakoukoli firmu, malou, velkou, začínající nebo zaběhnutou. Online reklama a komplexnost jsou naší nejsilnější divizí, aneb „reklama od A do Z“.

Náplň práce:

  • Zpracování přihlášek, hledání nových příležitostí
  • Tvorba vnitřních předpisů a pravidel pro oblast zapojení se do veřejných zakázek.
  • Příprava a kontrola zadávání veřejných zakázek.
  • Související právní činnosti v Odboru veřejných zakázek.
  • Příprava a zpracování přihlášek pro dotace z Evropské unie.
  • Spolupráce s Úřadem práce a zpracování oborových žádostí.
  • Vyhledávání a komunikace obchodními partnery.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání právního směru
  • Min. 1 rok právní praxe
  • Zkušenost se zpracováním opravných prostředků nebo stanovisek
  • Znalost zákona č. 137/2006 Sb. výhodou
  • Znalost práce s ASPI
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B je výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikační dovednosti a velmi dobré vyjadřovací schopnosti zejména v písemném projevu

Nabízíme:

  • Zajímavou práci se širokým rozsahem činností
  • Možnost dalšího odborného růstu