Volné pracovní místo Specialisté prodeje nemovitostí

17.4.2016
Lukáš Průcha
Místo pracoviště
Benešova 71/1, Hlouška, 284 01, Kutná Hora
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Dumrealit.cz vypisuje výběrové řízení na pozici specialista prodeje nemovitostí. Chcete změnu? Už Vás nebaví stereotypní práce a neustálá kontrola ze strany nadřízených? Nabízíme Vám možnost spolupráce s léty prověřenou a stále se rozvíjející společností, která je jednou z nejúspěšnějších realitní sítí u nás.
Požadujeme:
o Reprezentativní a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
o Orientace na vlastní výsledky a vysokou úroveň práce
o Odvahu stát na vlastních nohou a chtít v životě něco dokázat
o Chuť neustále se zlepšovat
o Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
o Zkušenosti z obchodu, telemarketingu výhodou
o Zkušenost v realitách není podmínkou
o Výhodou je znalost cizího jazyka a vlastní automobil
Nabízíme:
o Zázemí největší domácí realitní značky DUMREALIT.CZ
o 24 hodinová podpora týmů profesionálů, zkušených managerů, advokátů
o Zavedený a propracovaný systém školení
o Individuální přístup, flexibilní pracovní doba
o Jedinečný kariérní systém, možnost rychlého postupu až na vedoucího týmu, pobočky
o Nadstandardní finanční ohodnocení založené na Vašich výsledcích
o Propracovaný interní systém, který Vám umožní rychle obchodovat s Vašimi spolupracovníky
o Účinnou reklamní podporu, export více než na 80 realitních serverech

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Obchodní referenti
Náplň práce: příprava, vedení a realizace projektů (obchodních případů). Administrativní podpora obchodního manažera. Koordinace zakázek mezi zákazníkem a výrobou. Požadujeme: VŠ/SŠ, znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost da ...
ČKD Kutná Hora, a.s. 197, Kutná Hora Plný úvazek
týden