Volné pracovní místo  Specialisté provozní bezpečnosti/PSM Specialist

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SPECIALISTÉ PROVOZNÍ BEZPEČNOSTI/PSM SPECIALIST
POŽADUJEME: VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství či chemii, vhodné pro absolventy oborů Procesního inženýrství či Bezpečnosti práce. Výborné komunikační schopnosti včetně Anglického jazyka. Koordinační, facilitační a lektorské zaměření. Zkušenosti s procesy a bezpečnostními požadavky v oblasti strojírenství a chemického průmyslu výhodou. Znalosti či praxi principů řízení změn, analýzy příčin, nastavování nápravných opatření apod.
NÁPLŇ PRÁCE: odpovědnost za zavádění a každodenní podporu standardů provozní bezpečnosti - tzv. PROCESS SAFETY MANAGEMENT. Řízení rizik provozu a provozní bezpečnosti, reporting provozní bezpečnosti, podpora procesních bezpečnostních standardů, environmentální bezpečnosti a management změn
NABÍZÍME: Práci jako zástup za mateřskou, s předpokladem další spolupráce. Trénink a zaučení jak v našem závodě, tak s mezinárodní podporou. Příležitost k dlouhodobému profesnímu růstu. Odpovídající finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů. Zázemí mezinárodní společnosti, špičky v Chemickém průmyslu
PRVNÍ KONTAKT: tel.: použijte odpovědní formulář , své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017