Volné pracovní místo  Specialisté v oblasti účetnictví

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Kontakt: Vojtíšková, e-mail: použijte odpovědní formulář prvotní kontakt emailem. Místo výkonu:Elišky Přemyslovny č.p. 380, Praha 5. Mzda: 28000 hrubého + až 10.000,-osobní ohodnocení Požadujeme: min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru, praxi na pozici finanční účetní/ho nejméně 2 roky, znalost podvojného účetnictví, internetového bankovnictví, znalost daňové oblasti (DPH), schopnost samostatného, přesného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, flexibilitu , dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel)

Pracovní náplň: samostatné zpracování účetních dat, odpovědnost za správné vedení účetnictví, kontrola zpracování účetních operací, spolupráce při přípravě účetních závěrek, příprava dílčích podkladů pro audit.

Životopisy posílat na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017