Volné pracovní místo  SPECIÁLNÍ PEDAGOG FYZIOTERAPEUT

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Požadavky: vysokoškolské vzdělání - speciální pedagogika, somatopedie + minimálně bakalářské studium fyzioterapie, povolení MZČR k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut, praxe v oboru minimálně 5 let, empatie a schopnost spolupráce s odbornými lékaři a rodinami klientů, stálé sebevzdělávání v oboru - profesní portfolio s absolvovanými kurzy.

Náplň práce: péče o děti a žáky s těžkým kombinovaným postižením, nastavení krátkodobých i dlouhodobých rehabilitačních plánů s ohledem na ucelenou rehabilitační a terapeutickou péči, její provádění, supervize u zaškolených pedagogů, metodikcé vedení aquaterapie, trampolíninku, TV a ZTV u žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, praxe canisterapeuta výhodou.

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024 do 30.6.2024

Máte zájem o nabídku SPECIÁLNÍ PEDAGOG FYZIOTERAPEUT?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Pavlína Mladá z Speciální základní škola, Poděbrady, U Bažantnice 154

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SPECIÁLNÍ PEDAGOG FYZIOTERAPEUT

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.