Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Logoped
Lokalita:
Pardubice
Zveřejnil:
Úřad práce Pardubice
Může se Vám hodit:
Logoped Pardubice

Volné pracovní místo Speciální pedagog - komunikační terapeut/ka

5.11.2016
Rodinné Integrační Centrum o. s.
Místo pracoviště
Prodloužená 278, Polabiny, 530 09, Pardubice
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice (sídlo organizace)
Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení.
Pracovní úvazek zkrácený 20 hodin týdně. Možné i na DPP
Náplň práce:

  • Výkon logopedické péče u dětí s poruchami autistického spektra, poruchami komunikace a sociální interakce,
  • Spolupráce se sociálními pracovníky při plnění individuálních plánů rodin s dětmi.

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika (zakončené státní závěrečnou zkouškou z logopedie),
  • Dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat v týmu i samostatně,
  • Spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, trpělivost,
  • Ochotu k průběžnému vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii,
  • Výbornou znalost práce s počítačem.

Výhodou:

  • 1 rok praxe v oblasti speciální pedagogiky,
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Práci na dohodu o provedení práce,
  • Nástup dle dohody,
  • Nástupní mzdu 250,– Kč/hod,
  • možnost odborného růstu a vzdělávání,
  • prostor pro vlastní tvořivost a seberealizaci,
  • možnost navýšení hodinové sazby a úvazku po zapracování.

Životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem na adresu: poslat email termín uzavírání přihlášek průběžně každý pátek.
Do předmětu emailu napište: VŘ Speciální pedagog – komunikační terapeut
Životopis je potřeba doplnit o následující prohlášení:
„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.“

Případné další dotazy zodpoví Ing. Mgr. Hana Janiková, MBA, telefon: poslat email .