Volné pracovní místo  Speciální pedagog/pedagožka

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 820–42 780 Kč / měsíc

Nabízíme: flexibilní a odborně zajímavá práce ve škole, odborné zázemí a metodické vedení, možnost dalšího vzdělávání, kreativní práce s dětmi, úvazek plný 40 hodin/20 hodin přímé pedag. činnosti - nebo dle dohody, mimořádné odměny, příjemné prostředí moderně vybavené školy.
Požadujeme: VŠ v oboru speciální pedagogiky, praxe na dané pozici výhodou, organizační schopnosti a ochota učit se, důslednost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: práce se žáky s PO, metodické vedení asistentů pedagoga, komunikace se ŠPZ, vypracování zpráv pro ŠP, jednání s rodiči, pedagogicko-psychologické poradenství žákům, rodičům a zaměstnancům školy.
Zaměstnanecké výhody: stravování ve školní jídelně za zvýhodněnou cenu, příspěvky FKSP.
Kontakt: e-mailem použijte odpovědní formulář nebo tel. Mgr. Křížková Louženská použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku Speciální pedagog/pedagožka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Barbora Křížková Louženská z Základní škola a Gymnázium Vodňany

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Speciální pedagog/pedagožka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.