Volné pracovní místo SPECIÁLNÍ PEDAGOG

20.5.2016
Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332
Místo pracoviště
Bratří Čapků 1332, Ústí nad Orlicí, 562 06, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Místo výkonu práce: Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků č.p. 1332, 562 06 Ústí nad Orlicí 6
Náplň práce:

  • depistáž žáků s potřebou podpůrných opatření ve vzdělávání (dříve žáci se SVP),
  • speciálněpeda­gogická diagnostika žáků,
  • reedukace specifických poruch učení,
  • individuální nebo skupinové speciálněpeda­gogické intervence,
  • metodická podpora pedagogům v oblasti didaktické a metodické,
  • podpora pedagogům v práci s plány pedagogické podpory,
  • poradenství rodičům žáků s potřebou podpůrných opatření ve vzdělávání,
  • metodické řízení reedukačních asistentů školy,
  • spolupráce se členy školního poradenského pracoviště,
  • komunikace s poradenskými zařízeními a přijímaní odborných posudků.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v daném oboru, dle platné legislativy,
  • praxi v oboru,
  • schopnost organizační, koncepční a metodické práce,
  • schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu,
  • orientace v platné legislativě.

Výhodou:

  • zkušenost s projekty z ESF,
  • praxe s výukou žáků dle RVP – LMP,
  • absolvované školení na Deficity dílčích funkcí dle B. Siendelarové, popř. FIE.

Nabízíme:

  • práci v příjemném a dynamickém kolektivu,
  • zařazení do 12 platové třídy,
  • možnost odborného růstu,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • dle domluvy možnost zkráceného pracovního úvazku,
  • pružnou pracovní dobu.

Motivační dopis a odborný životopis zasílejte do 30. 6. na e-mail: poslat email
Termín výběrového řízení bude blíže určen v průběhu června.
Nástup možný od 1. 9. 2016.
Zasláním životopisu souhlasím, aby Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 zpracovávala a uchovávala mé osobní údaje pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.