Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Technik ve stavebnictví
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Technik ve stavebnictví Zlín

Volné pracovní místo Správa budov a majetku - referenti technického útvaru

2.9.2016
Avex Steel Products s.r.o.
Místo pracoviště
tř. Tomáše Bati 1656, Otrokovice, 765 02, Otrokovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Hledáme Referenta technického útvaru – správa budov a majetku do strojírenské společnosti, vítěze soutěže Inovační firma Zlínského kraje 2016.
Náplň práce: správa majetku, příprava poptávek a smluv na investiční dodávky a opravné práce, evidence majetku, výběr dodavatelů, tvorba poptávek (na realizaci např. stavebních prací, elektrododávek), tvorba rozpočtů pro údržbu, zajištění stavebního a technického stavu areálu, pojištění a řešení pojistných událostí, zajišťování revizí elektro, tlakových nádob, jeřábů, manipulační techniky, spolupráce s externím dodavatelem při zajišťování BOZP, PO a ekologie, sledování odpadového hospodářství, odběrové diagramy, odběrové diagramy, zajišťování stavebních povolení, jednání s veřejně právními orgány
Spolupráce a příprava školení s externím dodavatelem, základy personalistiky – vedení skupiny podřízených (uklízečky, údržba areálu), administrativní činnost – kontrola fakturace
Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, povědomí o fungování kovovýroby, praxe na obdobné pozici velkou výhodou, ale přivítáme i absolventa s citem pro obor, znalost práce na PC (MS Office), IS DIMENZE++ (zaškolíme), zájem o moderní technologie a aplikace
Výborné organizační schopnosti a všeobecný přehled, analytické myšlení, smysl pro pořádek a detail, vzorný písemný projev
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity (vzdělávání, stravenky), nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Otrokovice
Strukturovaný životopis s průvodním dopisem prosím zasílejte s uvedením pozice Referenta technického útvaru na e-mail: poslat email