Volné pracovní místo Správce aplikace - správce MS SQL

21.6.2016
Krajská zdravotní, a.s.
Sociální péče 3316/12, Severní Terasa, 400 11, Ústí nad Labem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Místo výkonu práce: Sociální péče 3316/12a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" Správa databázových systémů primárně Microsoft SQL, správa vybraných interních aplikací společnosti
" spolupráce na analýzách a implementaci aplikací a informačních systémů v integraci s podnikovými IS
" tvorba projektové dokumentace
Požadavky:
" středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření
" pokročilá znalost a zkušenost se správou MS SQL serverů (Standard, Enterprise)
" ŘP sk. B, schopnost práce v týmu, samostatnost
" znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace
" zájem o studium nových technologií
" vysoké pracovní nasazení
" komunikativnost
Výhodou:
" pokročilá znalost SQL syntaxe, správa MS SQL v clusteru, znalosti ostatních DB systémů (Firebird, MySQL/MariaDB)
" zkušenosti s projektovým řízením

Přihlášky se strukturovaným životopisem a dokladem o vzdělání zašlete nejpozději do 15.07.2016 na adresu : Krajská zdravotní, a.s., personální a mzdové středisko UL – Hanzlíčková Silvie, Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem – obálku označte VŘ – správce aplikace nebo emailem na adresu: poslat email
Zaměstnanecké výhody:
práci s pestrým spektrem technologií a výzev k řešení v profesionálním kolektivu
práci na projektech s regionálním významem
přístup k moderním unikátním technologiím
možnost dalšího vzdělávání
místo výkonu práce v Ústí nad Labem s možností práce i z dalších pracovišť společnosti (Chomutov, Most, Teplice, Děčín)

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B