Volné pracovní místo správce budovy

8.9.2016
Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
Místo pracoviště
Kožlany, 331 44, Kožlany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Kožlany

Požadavky na uchazeče:

  • znalost IT techniky,
  • pečlivost, samostatnost,
  • manuální zručnost,
  • ŘP skupiny B

Náplň práce:

  • drobné úpravy,
  • úprava zeleně,
  • správa serveru a tiskáren,
  • správa služebních automobilů,
  • kompletní správa budovy.

Podobné nabídky práce

Manažer správy budov a zařízení
Ref. č.: 9-30-223554. Pokud hledáte možnost uplatnění svých jazykových znalostí a zkušeností z oblasti správy budov a zařízení, kontaktujte nás.<br/>Máme pro Vás zajímavou nabídku!<br/> <br/>Mezi Vaše úkoly bude patřit:<ul> <li> ř ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeň - sever Plný úvazek
týden
Správce budovy/Vrátný
místo výkonu práce - Třemošná Správce budovy/vrátný - přijmeme zaměstnance na ostrahu objektu do Třemošné u Plzně. Nabízíme práci na HPP/zkrácený úvazek v režimu krátký/dlouhý týden (12-ti hod. směny), stravenky 70,- Kč, motivují ...
Agentura PANCÉŘ s.r.o. 1057, Třemošná Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
Údržbář
Místo výkonu práce: Vejprnice
AUTO LEPIČ s.r.o. Sokolská 705, Vejprnice Plný úvazek