Volné pracovní místo SPRÁVCE/-KYNĚ IT, ADMINISTRÁTOR/-KA

28.6.2016
Hašpl a.s.
Místo pracoviště
Ke Koupališti 172, Velké Poříčí, 549 32, Velké Poříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Náplň práce: poskytovat podporu uživatelům (PC, NB, tiskárny, apod.); spravovat uživatelské stanice; zajišťovat správu serverů na platformě Linux, Windows, VMware; rozvíjet a podporovat infrastrukturu; scriptovat serverové úlohy; připravovat technickou dokumentaci; spolupráce při zavádění nových technologií a jejich integrace se stávajícími systémy; spolupráce s externími dodavateli HW a SW; odpovědnost za řešení nenadálých událostí v reálném čase.
Požadavky: komunikace s dodavateli, kontrola dodavatelů, hledání nových dodavatelů, nákup svěřených položek, vyjednávání obchodních podmínek.
Požadavky: základní znalosti HW, schopnost detekce problému na PC uživatele/serveru (výměna zdroje, HDD, MB, apod.); znalost Linux a Windows OS na administrátorské úrovni; principiální znalost síťového prostředí TCP/IP a síťových služeb (DHCP, DNS, …); základy programování (delphi, php); řidičský průkaz sk. B; vítána znalost systémů Novell; vítána znalost informačního systému K2; vítána znalost práce v Adobe Photoshop; výpis z rejstříku trestů.
Zaměstnavatele nabízí: po zaučení pracovní poměr na dobu neurčitou; pružnou pracovní dobu; služební telefon; týden dovolené navíc; příspěvek na stravování.
Své životopisy zasílejte na e-mail: poslat email nebo volejte tel.: poslat email - pí. Procházková.