Volné pracovní místo  správce objektu-domovník/údržbář

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Senior rezidence,Praha 5
Kontakt:Monika Dočkalová použijte odpovědní formulář
Požadavky: řid.průkaz skupiny B,práce na PC,odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č.50/1978Sb.ve znění pozdějších předpisů(Vyhláška o odborné způsobilosti v elektrotechnice)
  • základní vzdělání nebo vyučený
  • způsobilost k právním úkonům
  • bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • věk nad 18 let
  • minimálně 3 roky praxe v oboru
  • práce v jednosměnném provozu, kontrola provozu - sobota, neděle, svátky (pohotovost) - vysoké pracovní nasazení, práce v kolektivu -
samostatnost, flexibilita
  • schopnost týmové spolupráce
  • pohotovost a flexibilita při vzniku a řešení mimořádných a nouzových situací
  • zájem o rozšiřování odborných znalostí a celková informovanost v oboru - dobré komunikační schopnosti,zodpovědnost
Náplň práce:
  • domovnické práce včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě objektu
menšího rozsahu a technického vybavení, například údržbářské práce, zahradnické,
sklenářské, zednické a zámečnické práce
  • vedení evidence o odběru paliv, energie a vody, evidence materiálu v údržbě a evidence
o odpadech
  • pravidelná kontrola lapače tuku a zajištění jeho pravidelného odčerpávání
  • zabezpečení a provádění veškerých oprav, úprav a údržby zařízení a majetku zařízení a
předkládání návrhů na dodavatelské opravy
  • obsluha kotelny, sledování tlaku a teploty v topném systému, hladiny vody v exp.
nádobách a kontrola, aby nedocházelo k úniku vody
  • pravidelná kontrola všech provozů, přilehlých prostor a zařízení, se zaměřením na
zajištění bezporuchového, bezpečného a ekonomického provozu. Při zjištění závad
zajištění bezodkladné nápravy a jejich odstranění, třídění odpadů a zajišťování odvozu
tříděného odpadu a kontejnerů
  • kontrola teplovodních rozvodů, ventilů, kalového čerpadla a ostatních zařízení
  • sledování bezchybného provozu hlavního a podružných rozvaděčů a všech ostatních el.
rozvodů a spotřebičů, včetně drobných oprav dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., §5, denní kontrola
výtahů
  • vedení v patrnosti termínů revizních prohlídek a příprava zařízení k těmto prohlídkám
  • zajišťování schůdnost chodníků a cest patřících k areálu zařízení, se zvláštním
zaměřením na zimní období
  • údržba zahrady a parku SR Klamovka

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2015 do 31.10.2016