Volné pracovní místo Správce objektu, nemovitosti

27.8.2015
ManpowerGroup s.r.o.
Místo pracoviště
Pernerova 168, Zelené Předměstí, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Máte zkušenosti v oblasti správcovství a hledáte práci v centru Pardubic?

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Správce nemovitosti, správce objektu

NÁPLŇ PRÁCE
provádět drobné opravy na objektu, úklid objektu i před objektem
starostlivost a svěřený objekt a o veškerý související majetek
hospodárné vynakládání prostředků
efektivní komunikace s nájemníky a schopnost vést i nepříjemné rozhovory v případech, kdy bude nutné nájemníka napomínat pro neplacení nájemného
vést rozhovory s dodavateli prací a vyhledávat nejvýhodnější firmy

POŽADUJEME
SOU/SŠ vzdělání
spolehlivost
samostatnost
flexibilitu
praxe v oboru výhodou

NABÍZÍME
Místo výkonu práce: Pardubice, centrum
Nástupní mzda: 19 000 Kč
Nástup dohodou

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na  poslat email