Volné pracovní místo  SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 25 280–37 170 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:
  • zajímavou a zodpovědnou práci v oboru služby: Informační a komunikační technologie"
  • plat. podmínky dle zákona č. 234/2014 Sb., plat. zař. dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., plat. třída 11.
Hlavní náplň činnosti :
  • zajišťování správy (administrace) informačních systémů veřejné správy, metodické usměrňování uživatele, definování jejich problémů a řešení s určenými účastníky správy systému
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání - minimálně v bakalářském studijním programu

Terrmín na podání přihlášek do VŘ je do 3. dubna 2024.
Nástup do práce od dubna 2024, případně dle dohody - služební poměr na dobu neurčitou.
Služební působiště: Hradec Králové
Bližší informace k VŘ a způsobu podání přihlášek naleznete na:
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo správce informačních a komunikačních technologií Státního úřadu inspekce práce - VŘ 3379 | Státní úřad inspekce práce (suip.cz)

S případnými dotazy se lze obrátit na adresu použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc - 1 týden + 5 dnů indisp. volna
  • Jiné výhody - přísp. na stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2024